Mechanizmy bezpieczeństwa infrastruktury serwerowej

Mechanizmy bezpieczeństwa infrastruktury serwerowej

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 02/12/2020
10:00 - 11:00

Kategorie


https://www.gov.pl/web/baza-wiedzy/mechanizmy-bezpieczenstwa-infrastruktury-serwerowej

Firma DELL Technologies Polska przygotowała pakiet szkoleń dedykowanych podmiotom publicznym, w ramach Programu Współpracy w Cyberbezpieczeństwie (PWCyber). Pierwsze z nich będzie poświęcone bezpieczeństwu infrastruktury serwerowej. Uczestnicy poznają m.in. rodzaje serwerów oraz ich funkcje odpowiadające za cyberbezpieczeństwo.

Szkolenie poprowadzą Robert Kośla – Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz eksperci z firmy Dell Technologies:

Michał Włodarczyk – ekspert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży IT. Od zawsze związany z rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo. Wiedzę zdobywał u czołowych producentów i dostawców rozwiązań. Przeszedł ścieżkę od pracownika wsparcia technicznego, przez wdrożeniowca po doradcę technicznego.

Rafał Szczypiorski – z branżą IT i z Dell Technologies związany od ponad 16 lat, swoją ścieżkę kariery rozpoczął od sprzedaży, aby następnie zgłębiać niuanse rozwiązań z dziedziny x86 oraz przechowywania danych, jak również marketingu. Obecnie odpowiedzialny za sprzedaż platform serwerowych na polskim rynku.

Krzysztof Wilk – w IT od ćwierć wieku. W Dell Technologies zajmuje się rozwiązaniami serwerowymi PowerEdge, ze szczególnym uwzględnieniem technologii zwianych z  zarządzaniem i zabezpieczaniem platform serwerowych.

 

Comments are closed.