IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna NATCON 2021

IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna NATCON 2021

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 20/04/2021 - 22/04/2021
00:00

Lokalizacja
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO

Kategorie


Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa” NATCON jest efektem współpracy Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Centrum Techniki Morskiej S.A., Akademii Marynarki Wojennej oraz Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. Wywodzi się ona z organizowanego od 1987 roku przez OBR Centrum Techniki Morskiej Sympozjum Techniki Morskiej, którego kontynuacją była Konferencja NATCON organizowana przez OBR Centrum Techniki Morskiej oraz Instytut Broni Morskich Akademii Marynarki Wojennej. Dzięki współpracy OBR Centrum Techniki Morskiej S.A., Akademii Marynarki Wojennej oraz Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. Konferencja NATCON została zorganizowana jako projekt towarzyszący Bałtyckim Targom Militarnym BALT MILITARY EXPO.

Najbliższa IX edycja Konferencji odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2021 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Międzynarodowych Targów Gdańskich – AMBEREXPO, Gdańsk-Letnica, ul. Żaglowa 11, I piętro, sala 1B i 1C.

Priorytetową tematyką Konferencji będą rozwiązania z obszaru wojskowej techniki morskiej oraz bezpieczeństwa na morzu i wybrzeżu w portach i obiektach infrastruktury krytycznej, a także w zakresie ratownictwa morskiego. Tematyka ta wpisuje się w Strategię Ministerstwa Obrony Narodowej w zakresie priorytetowych kierunków badań w Resorcie Obrony Narodowej na lata 2013-2022.

Celem Konferencji jest budowa międzynarodowej, regionalnej platformy wymiany wiedzy między przyszłymi użytkownikami, przemysłem i instytucjami naukowo-badawczymi krajów nadbałtyckich.

Odpowiedzialność za warstwę naukową platformy biorą na siebie organizatorzy konferencji NATCON – OBR CTM SA, wchodzący od 2014 w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. oraz AMW, a za warstwę komercyjną, związaną z szeroko pojętym przemysłem i użytkownikiem końcowym – MTG S.A.

Obrady prowadzone będą w języku polskim i angielskim (z tłumaczeniem symultanicznym).

Kontakt:
Aleksandra Jagłowska +48 735 999 774 – biuro organizacyjne

  • Judyta Fac tel. +48 261 26 27 43 – biuro organizacyjne
  • Albert Popławski tel. +48 261 26 26 23 – biuro organizacyjne
  • Beata Wójcikiewicz tel. +48 58 554 91 33 – biuro organizacyjne / opłaty

natconference@natconference.eu

Więcej informacji i rejestracja na stronie:
www.natconference.eu

ExS

Comments are closed.